Skanus maistas šunims

4 priežastys, kodėl šunų maistas turėtų būti ypatingai skanus

  1. Jūsų šuns uoslė yra 10 000 kartų jautresnė už jūsų
  2. Tai kas skanu gali būti ir sveika
  3. Skanesnis ėdalas labiau tinka treniruotėms
  4. Jūsų šuo nusipelnė to

1. Jūsų šuns uoslė yra 10 000 kartų jautresnė už jūsų

Šunys nuo 1 000 iki 10 000 kartų gali jautriau nei žmonės suuosti.

Žmonės turi apie 5 mln. atitinkamų liaukų, o šunys maždaug nuo 125 mln. iki 300 mln., priklausomai nuo veislės.

Tai rimta priežastis, apie kurią jums reikėtų susimąstyti, kai jūsų „išrankus valgytojas“ atsisako šunų ėdalo, kurį jam nupirkote.

Liūdna tiesa yra ta, kad dauguma šunų ėdalo yra pripildyti pigiais užpildais ir atliekomis. Šunų maiste su vištiena yra tik 4 % vištienos, pagal ES teisės aktus (žr. Sveikos mitybos skyrių).

Tad, kai jūsų šuo pasidaro išrankus ir atsisako kažką ėsti, pagalvokite, gal jis užuodė tai, ko jūs negalite užuosti. Ir perskaitykite ingredientų sąrašą kitoje pakuotės pusėje.

2. Tai kas skanu gali būti ir sveika

Kaip saldumynai ir greitas maistas žmonėms, taip ir šunų ėdalas gali būti paskanintas dideliu kiekiu cukraus ir riebalų.

Tai nėra sveika, tad įsitikinkite, kad jūsų šuniui parinktas ėdalas yra be jokių dirbtinių saldiklių. Nuo dažiklių ir saldiklių šunys tampa hiperaktyvūs, kaip vaikai nuo saldumynų.

Tačiau yra ir kitas būdas, kad šunų ėdalas būtų skanus ir labai sveikas. Be to, jis labai paprastas. Šunys yra plėšrūnai ir jiems sveikiausia maitintis kokybiška mėsa. O šunys mėgsta mėsos skonį.

Taigi, jei jūsų šuo išrankus ėdalui, rekomenduojame ėdalą, sudarytą iš šviežios mėsos. Rinkitės racioną, kuriame ne mažiau kaip 50 % mėsos. Esame tikri, kad jūsų šuniui tai patiks. Už tai jis atsidėkos jums savo meile.

3. Skanesnis ėdalas labiau tinka treniruotėms

Ypač skanus ėdalas yra labai svarbus šunų dresavimui.

Kai kiekviena granulė yra sultingas skanumynas, tada įprastą savo šunų ėdalą galite naudoti dresuodami juos. Didelis privalumas yra tas, kad visus pratimus galite kartoti daug daugiau kartų, nei naudodami kaloringus skanėstus.

Pažiūrėkite, kaip vienas iš Bob&Lush instruktorių Dima naudoja Bob&Lush granules ir šunų šėrimą iš rankos čia

4. Jūsų šuo nusipelnė to

Mes manome, kad kiekvienas šuo nusipelno ėsti ypač skaniai.

Duoti savo geriausiam draugui prastos kokybės granules, sudarytas iš pigaus užpildo ir atliekų – tai nėra tinkamas būdas pelnyti savo augintinio meilę.

Tad, duokite savo šuniui ėdalo, verto uodegos vizginimo!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *