Peržiūrėti visus produktus

100 % sveikas ėdalas jūsų mažiems šuniukams

Išbandykite mūsų ypač skanų ir 100 % sveiką ėdalą mažiems šuniukams. Ėdalas pripildytas baltymų, kalcio ir omega 3 ir 6, reikalingų augantiems šuniukams. Tai mėsingas ir sveikas maistas be jokių nereikalingų atliekų: be grūdų, ryžių, kviečių, sojos, kukurūzų, kiaušinių ir pieno produktų, be saldiklių, dirbtinių konservantų ar bet kokių kitų pigių atliekų.

Sveikiname, įsigyjus naują augintinį! Jūsų keturkojis draugas atneš į jūsų namus džiaugsmą! Mes įsitikinę, kad jūs padarysite viską, kas įmanoma, kad jūsų augintinis jaustųsi patogiai ir būtų laimingas nuo pat pradžių.

Jūsų šuniukas dar neužaugęs, jo šėrimas truputėlį skiriasi nuo suaugusių šunų. Jo besivystančiam skrandžiui reikia aukščiausios kokybės šuniukų ėdalo, kad būtų užtikrinti visi mitybos poreikiai. Bob&Lush siūlo geriausią ėdalą jūsų augantiems šuniukams, tokį kaip:

  • Duck Kibble for Puppies and Juniors (antienos granulės mažiems ir jauniems šuniukams)
  • Duck Kibble Super Pack for Puppies and Juniors (didelis paketas antienos granulių mažiems ir jauniems šuniukams)
  • Lamb Wet for Puppies and Juniors (drėgnas ėrienos ėdalas mažiems ir jauniems šuniukams)
  • Puppy Sample Boxes (mažų šuniukų ėdalo rinkinys)

Sveikas šuniukas – laimingas šuniukas

Pačiais pirmaisiais gyvenimo metais mažam šuniukui reikia daug kalorijų, kurias užtikrina teisingas ėdalas. Jo ėdale turi būti svarbiausių vitaminų ir mineralų, kad gyvenimo pradžia būtų sveika.

Vienas svarbiausių dalyjų, kuris priklauso nuo šeimininko – tai tiksliai žinoti, ką jūsų šuniukas ėda ir užtikrinti, kad tai būtų sveikas mažų šuniukų ėdalas. Daugumoje mažiems šuniukams skirtų produktų yra naudojami dirbtiniai ingredientai ir užpildai, kurie suteikia jūsų sotumo jausmą, bet retai užtikrina sveiką mitybą.

Bob&Lush rūpinasi jūsų mažu šuniuku. Mes naudojame tik aukščiausios kokybės ingredientus, tad jūsų mažasis augintinis gaus tik tai, kas geriausia.

Duck Kibble for Puppies and Juniors (antienos granulės mažiems ir jauniems šuniukams)

Lamb wet food for puppiesDidžiąją jūsų šuniukų raciono dalį turi sudaryti kokybiška mėsa. Premium Duck
Kibble with Potatoes and Peas for Puppies and Juniors (aukščiausios rūšies antienos granules su bulvėmis ir žirneliais mažiems ir jauniems šuniukams) sudaro 55 % antienos ir 33 % baltymų. Kitų rūšių šuniukų ėdale baltymų kiekis didinamas naudojant grūdus ir užpildus, bet Bob&Lush naudoja tik antieną. Baltymai yra ypatingai svarbūs vystantis
šuniuko kūno audiniams, organams, enzimams, hormonams ir antikūniams.

Bob&Lush sukūrė geriausią sausą mažų šuniukų ėdalą, prisotintą Omega 3 ir 6, kurie reikalingi, kad kailis žvilgėtų, o oda būtų sveika. Šios riebalų rūgštys užtikrina tinkamą smegenų ir regos vystymąsi. Mūsų antienos granulės nesukelia alergijos, o tai reiškia, kad mūsų ėdalas labai retai gali išprovokuoti jūsų šuns alerginę reakciją, skirtingai nuo įprasto „šunų maisto“.

Lamb Wet Food for Puppies and Juniors (drėgnas ėrienos ėdalas mažiems ir jauniems šuniukams)

Lamb wet food for puppiesŠis 70 % drėgnas ėrienos ėdalas puikiai tinka maišyti su mūsų siūlomomis antienos granulėmis. Sudarytas iš grynos ėrienos, svarbiausių vitaminų, mineralų ir sėmenų aliejaus, suteikia jūsų šuniukui viską, kad kailis būtų sveikas.

Iš tiesų daug svarbiau ne tai, iš ko sudarytas šis maistas, bet tai, ko jame nėra. Bobas&Lush savo gaminiuose nenaudoja jokių dirbtinių saldiklių, konservantų, dažiklių, sojos, kviečių, kiaušinių ar pieno produktų. Naudojama tik ėriena. Drėgnas ėrienos ėdalas yra be jokių kenksmingų ingredientų, naudojamų įprastame „šunų maiste“, todėl yra 100 % sveikas ėdalas.

Pasirinkite savo šuniukui iki vienerių metų Bob&Lush aukščiausios rūšies mažų šuniukų ėdalą.