Peržiūrėti visus produktus

100 % sveikas ėdalas jūsų suaugusiam šuniui

Pabandykite savo šuniui ypač skanias 55 % antienos granules ir 70 % drėgną ėrienos ėdalą. 100 % sveikas ėdalas jūsų suaugusiam šuniui be jokių šiukšlių: nėra grūdų, ryžių, kviečių, sojos, kukurūzų, kiaušinių ir pieno produktų, jokių saldiklių, dirbtinių konservantų ir apskritai jokių kitų pigių atliekų.

Jūsų šuo nusipelno geriausio ėdalo, kokio tik galima gauti. Tai mes ir siūlome! Bobas&Lush siūlo tikrą ėdalą be jokių šiukšlių užpildų, kurie yra įprasti kitų rūšių šunų ėdale. Mes didžiuodamiesi pateikiame šį ėdalą jūsų suaugusiems šunims:

  • Antienos granulės
  • Drėgnas ėrienos ėdalas
  • Suaugusių šunų ėdalo rinkinys

Tai ne šunų ėdalas… Tai Bob&Lush

Didžioji dalis „šunų maisto“ nėra labai geras. Jis sudarytas iš pigių užpildų, pavyzdžiui: grūdų, tai nėra ėdalas, kurį norėtų ėsti jūsų šuo. Deja, paprastas „šunų maistas“ dažnai pilnas dirbtinių saldiklių ir konservantų, jame dažnai būna visokių atliekų, kurios gali pakenkti jūsų šuniui, pavyzdžiui: sukelti alergiją.

Ilgą laiką vartodamas tokį „šunų maistą“ jūsų šuo gali susirgti, jo kailis nustos žvilgėti, jam pradės trūkti energijos. Nuo saldiklių jūsų šuo gali tapti hiperaktyvus. Aukščiausios kokybės šunų maistas iš Bob&Lush yra visiškai kitoks. Mes tiekiame maistą, kuris yra 100 % sveikas, pasižymintis dideliu šviežios mėsos ir daržovių kiekiu.

55% Duck KibblePremium Duck Kibble (aukščiausios rūšies antienos granulės)

Mes ypač džiaugiamės galėdami pasiūlyti mūsų aukščiausios rūšies antienos granules su bulvėmis ir žirneliais. Nors kiti šunų ėdalo gamintojai naudoja grūdus ir užpildus, kad padidintų baltymų kiekį, Bob&Lush tam tikslui naudoja mėsą. Pagamintas iš 55 % antienos ir bent 31 % daržovių, tai ėdalas, kurio trokšta jūsų šuo. Šios granulės yra lengvai įsisavinamos ir virškinamos bei puoselėja sveiką odą ir kailį.

Aukščiausios rūšies antienos granulės yra parduodamos 7,5 kg ir 15 kg dydžio paketais. Jose nėra jokių grūdų, saldiklių dirbtinių konservantų – tik natūralūs produktai! Šiose granulėse gausu riebiųjų rūgščių, prisotintų Omega 6 ir 3.

Premium Lamb Wet Food with Carrots (aukščiausios rūšies drėgnas maistas su morkomis)

70% Lamb WetKitas labai rekomenduojamas aukščiausios rūšies šunų ėdalas yra mūsų drėgna ėriena. 70 % ėrienos, tad šis maistas suteikia jūsų šuniui pagrindinius mineralus ir linų sėmenų aliejų, kad jo kailis blizgėtų.

Jūsų šuo tikrai mėgausis šiuo skaniu ėdalu. Nesvarbu, ar vartodamas jį vieną, ar kartu su mūsų antienos granulėmis, jūsų šuo gaus sveiką maistą, kuris kartu yra ir ypač skanus. Lengvai atpažįstami ingriedientai, pavyzdžiui: ėriuko mėsa, širdys, kepenys, žarnos ir ėrienos sultinys neprivers jūsų spėlioti, ką jūsų šuo iš tikrųjų ėda. Paprastumas reiškia
tikrumą!


Entuziastingi atsiliepimai

Mūsų klientų šeimininkai yra realūs žmonės, kurie renkasi savo šunims sveikesnį ėdalą. Tiek antienos granulės, tiek ir drėgna ėriena pastoviai sulaukia teigiamų atsiliepimų iš tų, kurie pasirinko šiuos produktus.

Šunų šeimininkai teigia, kad, vartodami mūsų natūralų ėdalą, jų šunys yra sveikesni ir laimingesni. Išnyksta alergijos, šuo būna sveikas, o jo kailis žvilga. Netgi išrankiausiems šunims mūsų aukščiausios kokybės šunų ėdalo skoniai yra puikūs.

Rinkitės sveiką ėdalą

ASuaugusiems šunims nuolat reikia produktų, kurie suteiktų jiems gyvybiškai svarbių vitaminų ir mineralų, kurie stiprintų jų sveikatą. Tiksliai žinodami savo šuns ėdalo ingriedientus, iš jo raciono pašalinę dirbtinius užpildus, rinkdamiesi kokybiškus produktus ir duodami tokį ėdalą, kurį jūsų šuo iš tiesų mėgsta, jūs užtikrinate tinkamą savo šuns mitybą.

Pasirūpinkite savo šunimi jau šiandien!

Treat your dog today!