Gamintojo istorija

Bob&Lush mes sukūrėme savo šunims

Bob&Lush mes pradėjome kurti savo pačių šunims – kurių vardai Bob ir Lush – nes jie abu buvo alergiški ir mes negalėjome rasti jiems tinkamo ėdalo.

Mes nenorėjome šerti savo šunų šlamštu, pilnu grūdų ir saldiklių. Be to, mes žinome daug tokių žmonių.

Taigi, nusprendėme sukurti daug kartų geresnį ir sveikesnį ėdalą šunims, tokį kuriame būtų šviežia mėsa ir nebūtų jokių šiukšlių. Tai mūsų pažadai, kuriuos mes įvykdėme:

Bob&Lush pažadai jums (ir jūsų šunims!)

1. Mes darome viską, ką galime, kad užtikrintume, jog mūsų gaminamas ėdalas yra 100 % sveikesnis

Surasti sveiko ėdalo šunims nelengvas uždavinys. Deja, tiek daug mūsų dienomis gaminamo ėdalo yra pripildyta visokių upžildų ir pigių ingredientų, kurių maistinė vertė yra abejotina. Kartais toks ėdalas gali netgi pakenkti, pavyzdžiui: sukelti alergiją. Iš tiesų, Bob ir Lush sirgo, ėsdami plačiai žinomų ženklų komercinį ėdalą.

Mes didžiuojamės, kad mūsų produktai kitokie. Norėdami, kad mūsų šunys būtų sveiki, užtikriname, kad į mūsų gaminamą ėdalą nepatenktų jokios šiukšlės. Bob&Lush visiškai nėra grūdų, ryžių, kviečių, sojų, kukurūzų ar bet kokių kitų pigių užpildų. Nėra jokių saldiklių ir jokių dirbtinių konservantų.

Mūsų gaminamas ėdalas nesukelia alergijos. Mes naudojame tik vienos rūšies mėsą, kad sukurtume tikrai išskirtinę mitybą, nes tai labai stipriai sumažina alergijos galimybę. Taigi, kai mes sakome „antiena“, mes iš tikrųjų turime galvoje antieną. Be to, į savo produktus mes nededame tokių bendrųjų alergenų kaip pieno produktai ar kiaušiniai. Gaminti sveiką ėdalą šunims reiškia tikrai daugiau nei tiesiog pridėti bet kokių maistinių medžiagų.

2. Mes visuomet naudojame geriausius ingriedientus, kokius tik galime gauti, o tai reiškia daug šviežios mėsos ir tinkamų daržovių

Į ėdalą mes dedame daug šviežios mėsos. Mūsų antienos granules sudaro daugiau nei pusė (55 %) antienos, o mūsų drėgname ėrienos ėdale yra 70 % ėrienos. Būtent tokį ėdalą megsta Bob ir Lush, ir mes esame tikri, kad jūsų šuo taip pat.

Mums tiesiog nemalonu skaityti šunų ėdalo etiketes, kuriose parašyta „perdirbtos daržovės“ ar panašiai. Mes, kitaip nei jie, savo produktuose naudojame tinkamas daržoves. Tokias kaip bulvės, žirniai ar morkos. Jos užtikrina puikią mitybą ir yra lengvai virškinamos. Visada yra aišku, kas įeina į mūsų gaminamų produktų sudėtį, mes nenaudojame tokių pavadinimų, kaip „perdirbtų daržovių“, nes tai gali reikšti bet ką.

3. Mes stengiamės, kad būtų skanu

Ar jūsų šuo išrankus ėdalui? Tik nekaltinkite dėl to savo augintinio. Jeigu perskaitytumėte daugelio šunų ėdalo sudėtį, jūs irgi jo nenorėtumėte.

Kai Lush pirmą kartą paragavo Bob&Lush, ji kiekvieną kartą ieškodavo dar ėdalo po savo dubenėliu. Nenuorama Bob taip pat skubiai ištuštindavo dubenėlį. Akivaizdu, kad taip gali būti dėl mūsų naudojamos šviežios mėsos ir sultingų daržovių, bet Bob&Lush naudoja dar keletą triukų.

Pirmiausia, mūsų gaminamos granulės yra padengtos antienos kepenėlėmis, tai sustiprina skonį, o šunys mėgaujasi kepenimis!

Antra, mūsų gaminamos granulės tinkamos maišyti su mūsų ypač skaniu drėgnu ėrienos ėdalu, taip gaunami nuostabūs pietūs. Mišinys su drėgnu ėdalu įtikins net patį išrankiausią.

Visi mūsų skanumynai yra 100 % iš mėsos! Tai yra produktai, dėl kurių verta sugrįžti. Net Lush vietoje voverės tykojimo renkasi Bob&Lush skanumynus.

Rasti sveiko ėdalo šunims įmanoma, tik nereikia nuleisti rankų. Jeigu jūs norite savo šunims to, kas geriausia, pirkite Bob&Lush jau šiandien.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *