Dažnai užduodami klausimai

Dažnai užduodami klausimai

Bob&Lush nustatė naujus sveiko šunų ėdalo standartus. Mes tikimės, kad jūs pirksite savo augintiniams mūsų skanų ir sveiką šunų ėdalą. Tačiau jeigu jūs vis dar turite klausimų, daugelį atsakymų rasite kaip tik čia.

 

K – Kuo skiriasi mažų ir suaugusių šuniukų maistas?

A – Yra du pagrindiniai skirtumai tarp Bob&Lush 55 % antienos granulių mažiems bei augantiems šuniukams ir Bob&Lush 55 % antienos granulių suaugusiems šunims. Vienas – tai baltymų kiekis, o antrasis – granulių dydis. Mažų šuniukų granulėse yra 33 % baltymų, o suaugusių šunų – 30 %. Visi kiti ingredientai, receptai ir skonis yra panašūs. Mažų šuniukų granulės yra mažesnės, kad šuniukams būtų lengviau ėsti.

 

K – Kiek ėdalo turėčiau duoti savo šuniui?

A – Mūsų tinklalapyje ir ant pauočių yra pateiktos šėrimo instrukcijos. Be to, mes turime šėrimo plano skaičiuoklę.

 

K – Ėdalo kiekis šuniukams yra didesnis nei suaugusiems šunims, ar tai ne klaida?

A – Taip, tai yra teisinga, šuniukai greitai auga ir dėl to jiems reikia daugiau kalorijų ir pagrindinių maistinių medžiagų nei suaugusiems šunims.

 

K – Koks yra jūsų gaminamo ėdalo kaloringumas?

A – Mūsų gaminamose suaugusių šunų aukščiausios rūšies antienos granulėse yra 363 kalorijų 100 gramų. Mūsų mažų šuniukų aukščiausios rūšies antienos granulėse yra 374 kalorijų 100 gramų. Mūsų suaugusių šunų drėgno maisto pakuotese yra 123 kalorijos 100 gramų. Mūsų mažų šuniukų drėgno maisto pakuotese taip pat yra 123 kalorijos 100 gramų.

 

K – Ar gali sausas ir drėgnas ėdalas patiekti atskirai, ar juos būtina sumaišyti?

A – Tiek drėgname, tiek sausame ėdale yra visos pagrindinės maistingosios medžiagos, kurių reikia jūsų šunims, tad gali būti patiekti atskirai. Jie pagaminti taip, kad abi rūšys viena kitą puikiai papildo, o jas sumaišius ėdalas būna įvairesnis ir dar skanesnis. Jeigu ieškote sveiko šunų ėdalo, mes turime visko, ko jums reikia.

 

K – Ar galima sumaišyti sausą ir drėgną ėdalą?

A – Drėgnas ir sausas ėdalas pagaminti taip, kad gali būti maišomi ir puikiai papildo vienas kitą. Drėgno ir sauso ėdalo mišinys gali puikiausiai tikti išrankiam gintiniui, nes sumaišius išgaunama dar įvairesnė tekstūra ir skonis.

 

K – Mano suaugęs šuniukas labai mažas, ar galiu jį maitinti mažų šuniukų granulėmis, nes jos yra mažesnės.

A – Yra du pagrindiniai skirtumai tarp Bob&Lush 55 % antienos granulių mažiems ir augantiems šuniukams ir Bob&Lush 55 % antienos granulių suaugusiems šunims. Vienas – tai baltymų kiekis, o antrasis – granulių dydis. Mažų šuniukų granulėse yra 33 % baltymų, o suaugusių šunų – 30 %. Visi kiti ingredientai, receptai ir skonis yra panašūs. Kitas pagrindinis skirtumas yra tas, kad granulės yra maždaug perpus mažesnės, tad jos gali geriau tikti kai kurioms mažų ar žaislinių šunų rūšims. Nieko blogo nebus, jeigu suaugusius šunis šersite mažų šuniukų granulėmis, jeigu jiems lengviau jas ėsti.

 

K – Ar turite kitokių skonių ėdalo?

A – Mūsų įmonei svarbiausia šunų sveikata ir gerovė, tad mes labai rūpestingai siekiame užtikrinti, kad mūsų gaminamas ėdalas nesukeltų šunims alergijos. Mes galvojame plėsti mūsų asortimentą, bet kiekvienas naujas produktas turi būti griežtai išbandytas, prieš pasiūlant jį mūsų klientams.

 

K – Ar turite kitų dydžių pakuočių?

A – Šiuo metu mažų ir suaugusių šunų granules parduodame 7,5 kg pakuotėmis, manome, kad tai yra tinkamiausias dydis, nes jame yra pakankamai maisto vidutinio dydžio šuniui mėnesiui ir jis nėra per didelis laikyti. Jeigu norite didesnių pakuočių, galite užsisakyti mūsų super pakuotę, kuriame yra du 7,5 kg pakuotės, tuo atveju sutaupysite pinigų.

 

K – Aš užsisakiau ne tą ėdalą, ar galiu jį grąžinti?

A – Taip, jūs galite pakeisti šį ėdalą į kitą. Šiuo atveju taikomas grąžinimo mokestis, bet pakuotė bus paimtas tiesiai iš jūsų namų.

 

K – Ar skanėstai 100 % natūralūs?

A – Visi mūsų skanėstai yra 100 % iš mėsos ir jokių papildų.

 

K – Nuo kokio amžiaus šuniui galima duoti suaugusių šunų ėdalo?

A –  Šuniukai auga ir vystosi savo pirmaisiais metais. Paprastai ėdalą pakeisti į suaugusių šunų mes rekomenduojame, kai jūsų šuniukui sueina vieneri metai.

 

K – Mano šuniukas yra tik 9 mėnesių amžiaus, o aš užsakiau suaugusių šunų ėdalą, ar jis tiks mano šuniukui?

A – Kadangi mūsų gaminamame ėdale yra didelis baltymų kiekis, tai ir suaugusių šunų ėdalas tiks šuniukui.

 

K – Kaip užsakyti ėdalą?

A – Užsakyti galite internetu, pasinaudodami mūsų labai nesudėtingu pirkinių krepšiu ir kasos paslauga. Taip pat jūs galite užsakyti telefonu.

Papildomai prie šių dviejų užsakymo paslaugų mes siūlome puikią automatizuoto užsakymo paslaugą. Nuolatiniam pirkėjui, besinaudojančiam šia paslauga, nebereikia papildomai nieko užsakinėti, o ėdalas bus tiesiog pristatytas nurodytu adresu, kai jo reikės.

Lietuvoje mūsų sveiką ėdalą šunims užsisakyti labai paprasta. Mes taip pat siunčiame jį į kitus Lietuvos miestus. Paspauskite čia išsamesnės informacijos.

 

K – Ar turite kokių nors specialių pasiūlymų?

A – – Mes suteikiame 10 svarų sterlingų nuolaidą, įsigyjant super pakuotę, sudarytą iš dviejų mažesnių pakuočių. Super pakuotę sudaro du 7,5 kg pakuotės. Galite pasirinkti suaugusių ar mažų šuniukų granules už fantastišką 69,99 svarų sterlingų kainą.

 

K – Ar galiu gauti ėdalo mėginių?

A – Taip, mes galime pasiūlyti mažas pakuotes, kuriuose yra 100 g sauso ėdalo ir 100 g drėgno ėdalo. Šias pakuotes mes duosime nemokamai, jums reikės padengti tik siuntimo išlaidas. Mėginiai yra siunčiami karališkuoju paštu ir paprastai tai trunka 3-4 dienas.

 

K – Per kiek laiko pristatomas užsakymas?

A – Mes teikiame puikią kitos dienos pristatymo paslaugą, kuri yra nemokama visiems užsakymams, kurių suma viršija 30 svarų sterlingų.

Jeigu užsakysite iki 16 val., savo užsakymą gausite kitą darbo dieną.

 

K – Man buvo paskaičiuotas užsienio siuntos mokestis, nors aš gyvenu pagrindinėje Škotijos dalyje, kodėl?

A – Mes siekiame, kad mūsų sveiką šunų ėdalą būtų paprasta ir lengva užsakyti visoje Jungtinėje Karalystėje. Tačiau kai kuriose tolimesnėse Jungtinės Karalystės srityse mūsų nepriklausomas kurjeris negali siuntos pristatyti kitą dieną. Tokiu atveju taikoma kita paslauga – dviejų dienų pristatymo į užsienį paslauga ir jos kaina 6,50 svarų sterlingų.

 

K – Kiek maišelių yra Bob&Lush 70 % drėgno ėrienos ėdalo pakuotėje?

A – Kiekviename Bob&Lush drėgno maisto pakuotėje yra 20 maišelių.

 

K – Kodėl granulėse jūs naudojate tik vienos rūšies mėsą – antieną?

A – Bob&Lush 55 % antienos granulės nesukelia alergijos. Tai reiškia kad šis maistas labai retai išprovokuoja alergines šunų reakcijas, daug šunų įprastai mėsai yra alergiški, tad mes dedame visas pastangas užtikrinti, kad šiose granulėse būtų tik antiena.

 

K – Kodėl drėgname ėdale jūs naudojate tik vienos rūšies mėsą – ėrieną?

A – Ėriena labai retai išprovokuoja alergines šunų reakcijas.

 

K – Ar Bob&Lush ėdale yra kokių nors užpildų?

A – Granulėse mes naudojame bulvių ir žirnelių užpildus, o drėgname ėdale morkas. Tai puikios lengvai virškinamos maistinės medžiagos. Mes nenaudojame grūdų ar kitokių pigių užpildų.

 

K – Mano šuns virškinimo sistema yra jautri ir alergiška, ar šis ėdalas jam tiks?

A – Bob&Lush ėdalas pagamintas, ieškant sprendimo dėl mūsų šunų alergijos, tad jis visiškai nealergizuoja ir mes labai stengėmės, kad užtikrintume jo aukščiausią kokybę, garantuojančią puikią jūsų keturkojo draugo sveikatą. Mes nenaudojame jokių kenksmingų ingriedientų, tokių kaip dirbtiniai konservantai, dažikliai ar saldikliai.

 

K – Ar Bob&Lush tinka vyresnio amžiaus šunims?

A – Taip, bet kai kuriems šunims dėl tam tikrų negalavimų papildomai gali reikti papildų, pavyzdžiui: gliukozamono, kamuojant įvairioms problemoms. Mes visada rekomenduotume pasitarti su savo veterinaru.

 

K – Kaip geriausia šuniui pakeisti kitos rūšies ėdalą į Bob&Lush?

A – Mes rekomenduotume kelias dienas Bob&Lush ėdalą maišyti su jo senuoju ėdalu, tokiu būdu šuniui bus lengviau pereiti prie naujo ėdalo.

 

K – Kodėl jūsų produktuose toks didelis baltymų kiekis, lyginant su kitų žinomų rūšių ėdalu?

A –  Bob&Lush didžiuojasi tuo, kad jų gaminamas ėdalas skiriasi nuo kitų rūšių ėdalo. Į mūsų ėdalą mes dedame daug šviežios mėsos, mūsų gaminamose granulėse yra 55 % antienos, mūsų drėgname ėdale yra 70 % ėrienos. Šunys mėgsta šį ėdalą, o tokia mityba būklė ir elgesys.

 

K – Koks yra pelenų kiekis ir kodėl jie dedami į šunų ėdalą?

A –  Suaugusių šunų granulėse yra 9 % pelenų, o mažų šuniukų granulėse – 8 %. Pelenai gaunami iš gyvūnų kaulų ir kaip natūralus ingriedientas suteikia tam tikrų maisto medžiagų.

 

K – Ar galima maišyti žalią (neapdorotą) ėdalą su Bob&Lush?

A –  Bob&Lush yra tinkamas naudoti ėdalo mišiniams, bet mes rekomenduotume jį patiekti kaip atskirą ėdalą, o tarp ėdimų daryti bent 4 valandų pertraukas.

 

K – Koks Bob&Lush 70 % drėgno ėrienos ėdalo galiojimo laikas?

A – Drėgno ėdalo galiojimo laikas vieni metai. Visi maišeliai tiek laiko yra tinkamiausi.

 

K – Koks Bob&Lush 55 % antienos granulių galiojimo laikas

A –  Granulių galiojimo laikas vieni metai. Visos pakuotės tiek laiko yra tinkamiausi.

 

K – Kiek ilgai galiu laikyti pradėtą Bob&Lush 70 % drėgną ėrienos ėdalą, atidarius maišelį?

A – Mes rekomenduotume atidarytus maišelius laikyti šaldytuve ir sunaudoti juos per 24 valandas.

 

K – Kaip man įstoti į jūsų Šunų dresuotojų klubą?

 

K – Kaip man įstoti į jūsų Šunų veisėjų klubą?

Naršykite mūsų svetainėje ir suprasite, kodėl Bob&Lush yra ko gero geriausias sveiko šunų maisto tiekėjas!